COLLECTIONS Колекції

Виставка “Янголи Чорного моря” – це авторський проєкт військового фотографа і волонтера Дмитра Муравського, присвячений військовій авіації України. Для експозиції було відібрано 12 фоторобіт. Знімки зроблені під час масштабних стратегічних бомбардувальних навчань над акваторією Чорного моря восени 2020 року.

В об’єктив фотографа потрапили літаки типів МіГ-29, МіГ-29УБ, Су-25, Су-27 і Су-27УБ з бойовим озброєнням на борту.

Зйомка проводилася безпосередньо з відкритої рампи літака Ан-26, спеціально підготовленого для цього завдання, а також з борту Су-27УБ. Знімки були зроблені як з гранично низької висоти, де маневрували пілоти при нанесенні ударів по поверхні землі, так і з висоти в 33 тис. футів (10 км) над землею.

Фотографу вдалося сфотографувати рідкісні моменти, наприклад, парний пуск ракет класу повітря-повітря, а також незвичайні ракурси літаків під час польоту.

Мультимедійний формат виставки дозволяє глядачеві побачити військові літаки такими, якими фотограф побачив їх наживо. Для досягнення реалістичного ефекту роботи надруковані на полотнах з дзеркального алюмінію, а джерела світла, спрямовані під спеціальним кутом, імітують натуральні відблиски сонця в гладі Чорного моря.

Для повного занурення в атмосферу в рамках експозиції буде транслюватися короткометражний документальний фільм, в основі якого кадри з об’ємного відеоархіву Дмитра Муравського – 11 років польотів на бойовій авіації та сотні годин відео, яке знімалося з метою контролю при проведенні зйомок.

Закрити Збільшення
Context Menu is disabled by theme settings.