![](https://muravsky-photo.com/wp-content/uploads/0-02-05-ba400bcbb82c7e5e1d151de9a2a394b34a7251adc65527a6a53d023c3d48191d_f6a88da8af7e155e-2-1024x895.jpg)
Книга Дмитра Муравського “Через війну. Погляд волонтера” – це фотолітопис подій, що розпочалися на Майдані й продовжувалися в зоні АТО у період з 2013 по 2017 рік. Масштабний фотопроєкт, що втілився з часом у книгу з історіями реальних людей, є результатом трирічної роботи автора в команді соціального волонтерського проєкту “Коли закінчиться війна…”
![](https://muravsky-photo.com/wp-content/uploads/0-02-05-8eb145930d92711a1c66543ae3f0081d9d3b1d9384b5a41d6bf369bcb3c30e8a_5a53326a9bbbeaa2-1024x711.jpg)
Географія фоторобіт та зібраних історій покриває всю зону АТО, включаючи найгарячіші точки та найзапекліші сутички, в сумнозвісних містечках та маловідомих селах.
“Мої фото – це особиста реакція на побачене, на повсякденний героїзм хлопців на передовій, відданість волонтерів у Києві, вірність членів родини біля телефонів, – пише Дмитро Муравський у вступі до книги, – Напевне, тому сюжети більшості моїх світлин сповнені позитиву, який має консолідувати суспільство перед лицем потужного ворога.”
У фотографіях автор закарбував моменти життя добровольців та волонтерів на передовій, побут людей, що опинилися в зоні воєнних подій, сліди, що лишає по собі війна… та попри весь жах реальності, фотографу й справді вдалося зробити знімки, що дарують віру в людей та майбутнє.
![](https://muravsky-photo.com/wp-content/uploads/0-02-05-9d948040d61fbf0554be783b752b35a08df85792b37051c228e894cdd3d20f98_fc5ec61ea451a177-1024x705.jpg)
Крім оригінальної книги на українській мові, можна придбати англомовне видання.
![](https://muravsky-photo.com/wp-content/uploads/0-02-05-b0e78d87522489be694b187d2751ce6487f8526f94ab5c783ae6f7ae596f2ed5_c7725b9bec57e468-1024x715.jpg)
Придбати книгу можна за посиланням. (https://book-ye.com.ua/catalog/suchasna-istoriya-ukrayiny/cherez-vijnu/)
Також нагадуємо, що наразі триває експозиція фоторобіт з серії “Янголи Чорного моря” в Державному музеї авіації ім. О.К. Антонова. На виставці представлені фотографії бойових літаків Військово-повітряних сил України, які були зняті у вересні 2020 року під час масштабних навчань ЗС України над акваторією Чорного моря в районі Очакова.
Придбати оригінальні знімки у цифровому форматі та підтримати тим самим Музей авіації можна за посиланням (https://muravsky-photo.com/product-category/ianholy-chornoho-moria/) в інтернет-магазині. Роздруковані 100% коштів від продажу фото будуть спрямовані на розвиток музею.
Розкажіть нам про свої думкиНаписати повідомлення